Пригоди невгамовного тріо продовжуються!
Ян Аранілл – нащадок славетного роду драконоборців Варлієдартів. Разом з його сестрою, кмітливою винахідницею Мірвою, та завзятим другом на ім’я Ґмор вони вирушають назустріч нескінченним пригодам, щоб зупинити страшного і кровожерливого архімага, знаного як Ляльковод.
Дивні чутки повзуть околицями «Срібної Долини»! Подейкують, що з останніми променями сонця якесь містичне кровожерливе чудовисько виповзає зі свого лігва і розорює навколишні ферми. А наші юні герої не звикли сидіти без діла. І поки мирні мешканці й носа бояться висунути зі своїх домівок, відважна трійця готується до нової, смертельно небезпечної місії! Та цього разу не все так просто. Взяти до рук меча – найшвидший і найлегший спосіб вирішення проблем, та це не значить, що він є найбільш правильним.
Розсудливість і добре серце – ось, що відрізняє справжнього воїна від звичайного вбивці. Але що оберуть наші герої? Покластись на холодний розум чи прислухатись до глибин свого серця?
Приєднуйся і дізнайся!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2018 |
| Жанр | Фентезі |
| Кількість сторінок | 32 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | 7+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Мова | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Dragonero Adventures №3 Il demone alato |
| Переклад | Анастасія Гладченко |
| Розмір | 210х148 мм |
| Сторінки: | 32 |
| Сценарист | Лука Барб'єрі |
| Наклад: | 1000 |
| Художник: | Мануель Браккі |
| Основні | |
| Перегляд палітурки | М' який |
- Ціна: 40 ₴




