Авантюри героїчної трійці тривають! Не пропустіть найцікавіше з фентезійного світу Драгонеро…
У четвертому випуску «Пригод Драгонеро» на вас чекають аж дві історії: продовження пригод друзів у Лігві Ґоблінів та міні-історія «Тренування Яна», що розповідає про повсякденне життя героїв і дає шанс пізнати їхній світ зовсім з іншого боку. Навіть коли Ян, Мірва та Ґмор відпочивають від пошуків утрачених частин чудернацької книги, вони завжди знайдуть, чим себе зайняти.
Мірва з дідусем Еріоном підготували для Яна сюрприз – справжній шедевр машинної інженерії. І тепер Ян має кинути виклик своїм силам і витримці та пройти небезпечні випробування, щоб отримати заповітну винагороду – найцінніший скарб Варлієдартів!
Приєднуйтеся до пригод відважного тріо, щоб побачити все на власні очі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2018 |
| Жанр | Фентезі |
| Кількість сторінок | 32 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Мова | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Dragonero Adventures №2 Nella tana dei goblin |
| Переклад | Анастасія Гладченко |
| Розмір | 210х148 мм |
| Сторінки: | 32 |
| Сценарист | Стефано У єтті |
| Наклад: | 1000 |
| Художник: | Антонелла Платан, Вінченцо Ріккарді. |
| Основні | |
| Перегляд палітурки | М' який |
- Ціна: 40 ₴




