Ще більше “Пригод Драгонеро” від Fireclaw Ukraine!
Юні герої повертаються у третьому випуску “Пригод Драгонеро”! Що на них чекає цього разу?
Ян Аранілл – нащадок славетного роду драконоборців Варлієдарто. Разом з його сестрою, кмітливою винахідницею Мірвою, та завзятим другом на ім’я Ґмор вони вирушають назустріч нескінченним пригодам, щоб зупинити страшного і кровожерливого архімага, знаного як Ляльковод.
Спустившись до печери, наша відважна трійця натрапила на ще одного мага на ім’я Албен. Як виявилося, він шкільний друг Нінсея та давній знайомий дідуся Мірви та Яна! Колись давно, разом із чаклунами Магічного Братства, Албену вдалося ув’язнити Ляльковода в потойбіччі. Але цього недостатньо, щоб зупинити його назавжди. Героям потрібно віднайти втрачені частини могутнього артефакту – книги, яка і є ключовим елементом до остаточної перемоги над архімагом. Тепер друзі вирушають до лігва ґоблінів, щоб віднайти втрачені частини книги і не дати лиходію вибратися зі свого ув’язнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2018 |
| Жанр | Фентезі |
| Кількість сторінок | 32 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Мова | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Dragonero Adventures №2 Nella tana dei goblin |
| Переклад | Анастасія Гладченко |
| Розмір | 210х148 мм |
| Сторінки: | 32 |
| Сценарист | Стефано У єтті |
| Наклад: | 5000 |
| Художник: | Антонелла Платан |
| Основні | |
| Перегляд палітурки | М' який |
- Ціна: 30 ₴




