БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
(при покупці 4 синглів, або будь-якої книги)
Orlando (випуск 1)
Жанр фентезі, яким ми знаємо його сьогодні, з’явився завдяки трьом поемам, написаним в період між раннім середньовіччям та епохою Відродження.Саме вони надихнули нас на створення цього коміксу. Пригоди Орландо не втратили свого величчя і в сучасному трактуванні. Тут є смерть і порятунок, кохання втрачене, і знайдене знову, зрада і вірність, магічна зброя і подарунки богів, і вчинки, гідні нагород та прославлянь.
#1 Ронсевальська ущелина
Від самого народження Орландо судилося стати паладином світла, великим героєм. Тут починається його подорож. Він був дитям, народженим в коханні, але коли почалась війна, змушений був пристати до війська. На нього чекають випробування, дружба, зрада й криваві битви.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | М'який |
| Рік видання | 2017 |
| Жанр | Жахи |
| Кількість сторінок | 44 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Вікове обмеження | 12+ (ENG) / 12+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Orlando #1. Roncesvale Pass |
| Переклад | ------ |
| Сторінки: | 44 |
| Сценарист | Едвард Блейд |
| Наклад: | ??? |
| Художник: | Ілля Угнівенко |
| Формат | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 16.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мова | Українська |
| Розмір | 260х168 мм |
- Ціна: 50 ₴




