БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
(при покупці 5 синглів, або будь-якої книги)
Місце дії цього коміксу – альтернативний всесвіт Вікторіанської епохи. В ньому можна зустріти зомбі, перевертнів та злих духів. Тут відбуваються гонитви за вампірами, переслідують невідомі жахіття, та бродять монстри із давніх легенд. Смерть тому, хто наважиться кинути виклик ночі.
Це історія шекспірівських Ромео та Джульєтти, що розгортається вже після їхньої смерті…
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | М'який |
| Рік видання | 2017 |
| Кількість сторінок | 44 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | 16+ (ENG) / 16+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Мова | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Call Me Kate #1. Romeo and Juliet - Rising Love |
| Переклад | ------ |
| Розмір | 260х168 мм |
| Сторінки: | 44 |
| Сценарист | Едвард Блейд |
| Наклад: | ??? |
| Художник: | Олександр Порошин, Анастасія Єпіфанова, Юрій Яворик |
| Основні | |
| Жанр | Ужасы |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴




