БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
(при покупці 4 синглів, або будь-якої книги)
Nohalia (випуск 1)
З усіх небезпек Нохалії, демони становлять найбільшу загрозу. Вони безперервно шукають необачних жителів, проникають в їхню свідомість і змушують чинити жахливі злочини й криваві ритуали. Єдиний захист від них — це магія. Але лише обрані, синелекти, володіють силою. Еоду, сину фермера, судилося стати обраним. Чим буде для нього цей дар — прокляттям, чи благословенням?
#1 Дотик мани
Еод, простий син фермера, повстає проти майбутнього, котре готує йому батько. Але дотик крихітного зернятка мани дарує йому магічну силу. Навчитися керувати цією силою непросто. Зустріч зі священиком і воїном раси Ерімні направлять Еода на новий, небезпечний шлях, після якого він, напевне, захоче повернутися до старого життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | М'який |
| Рік видання | 2017 |
| Кількість сторінок | 44 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | 17+ (ENG) / 16+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Мова | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Nohalia #1. The Touch of Mana |
| Переклад | ------ |
| Розмір | 260х168 мм |
| Сторінки: | 44 |
| Сценарист | Едвард Блейд |
| Наклад: | ??? |
| Художник: | Стефан Баришполець, Маттео Галардіні |
| Основні | |
| Жанр | Ужасы |
- Ціна: 50 ₴




