
Spider-Man. Людина павук №28
59 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №28.
Змова клонів (10/10). Частина 10. Ніч шакалів
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Клон Людини-Павука Бен Рейлі заснував компанію «Новий Ти», яка обіцяла нереальні дивовижі медицини, а насправді лиш підміняла помираючих пацієнтів майже бездоганними клонами. Серед пацієнтів був один працівник з компанії Пітера «Паркер індастріз», його звали Джеррі Салтерес. Під час відвідин Джеррі, який, здавалося, вже одужував, у Пітера раптом спрацювала Павуча чуйка, і змусила його ретельно дослідити діяльність «Новий Ти». В процесі він дізнався жахливу правду: Бен клонував майже всіх, хто був у житті Людини-павука і загинув. Починаючи з тих, кого він любив усім серцем, наприклад: Ґвен Стейсі, Капітан Стейсі, Джин ДеВульф; і аж до його запеклих ворогів, типу Доктора Восьминога та Зеленого Ґобліна. В такий екстравагантний спосіб Бен хотів схилити Пітера до співпраці, щоб «Паркер індастріз» допомогла вивести «Новий Ти» на міжнародний ринок. Отримавши від Пітера відмову, Бен запустив безжальну нищівну програму. Він транслював клонам сигнал, який дестабілізував їхні тіла, внаслідок чого всі, хто знаходились поруч, ставали вразливими до несамовитого зомбовірусу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fireclaw |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Середня школа |
| Жанр | Комікси, манга |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Кількість сторінок | 28 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Стан | Новий |
| Рік видання | 2022 |
| Вид палітурки | М'який |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Художник: | Джузеппе Камунколі |
| Сценарист | Ден Слотт, Крістос Ґейдж. |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 28 |
| Наклад: | 2 000 |
| Оригінальна назва: | 2017.04. Amazing Spider-Man Vol 4 #24 Night of the Jackals |
| Переклад | Марія Полегенька |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Розмір | 260х168 мм |
- Ціна: 59 ₴



