
Spider-Man. Людина павук №19
99 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №19.
Змова клонів (1/10). Частина 1. Більше не мертві
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Від самого дитинства альтер-его Пітера завдавало йому чимало клопотів, що часом негативно впливало на його роботу і змушувало нехтувати особистим життям. Та за останній рік Пітер став успішно працювати в якості президента своєї власної технологічної компанії – «Паркер індастріз». З офісами по всьому світу й університетом «Горизонт» у Сан-Франциско його (і Людини-павука) дружні території стали значно ширшими. І якщо з минулим Пітера усе більш-менш зрозуміло, то в недалекому майбутньому на нього чекають великі зміни…
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fireclaw |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Середня школа |
| Жанр | Комікси, манга |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Кількість сторінок | 36 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Стан | Новий |
| Рік видання | 2019 |
| Вид палітурки | М'який |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Художник: | Джим Чонг |
| Сценарист | Ден Слотт |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 36 |
| Наклад: | 5000 |
| Оригінальна назва: | 2016.12. Dead No More: The Clone Conspiracy #1. Part One: The Land of the Living |
| Переклад | Сергій Ковальчук |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Розмір | 260х168 мм |
- Ціна: 99 ₴



