
Spider-Man. Людина павук №18
99 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №18.
Перш ніж повстати з мертвих (4/4). Частина 4. Зміна настрою.
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Нещодавно Джей Джеймсон, чоловік тітки Мей і батько Йони Джеймсона, потрапив до лікарні у критичному стані, де він наразі бореться за своє життя. А тим часом на арені з’явилась нова фармацевтична компанія «Новий Ти». Вони обіцяють дивовижне зцілення за допомогою ультрасучасних технологій і запропонували цю процедуру Джею, однак Пітер поставився до цього скептично. Ніхто не знає того, що насправді цією компанією потайки керує Шакал. Він уклав список найзапекліших ворогів Людини-павука. Та що гірше, його вплив проник і в родину Пітера Паркера, коли Йона Джеймсон дізнався про те, що «Новий Ти» повернула до життя його дружину Марлу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fireclaw |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Середня школа |
| Жанр | Комікси, манга |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Кількість сторінок | 36 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Стан | Новий |
| Рік видання | 2019 |
| Вид палітурки | М'який |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Художник: | Джузеппе Камунколі |
| Сценарист | Ден Слотт |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 36 |
| Наклад: | 5000 |
| Оригінальна назва: | 2016.12. Amazing Spider-Man Vol 4 #19 Dead Before No More - Part Four: Change of Heart |
| Переклад | Сергій Ковальчук |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Розмір | 260х168 мм |
- Ціна: 99 ₴



