
Spider-Man. Людина павук №17
99 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №17.
Перш ніж повстати з мертвих (3/4). Частина 3. На повну потужність.
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Вже багато місяців Пітер Паркер живе подвійним життям: генерального директора великої технологічної корпорації «Паркер Індастріз» і дивовижної Людини-Павука. Одна qого cпівробітниця, Анна Марія Марконі, починала працювати в компанії тоді, коли Отто Октавіус контролював тіло Пітера Паркера під виглядом Досконалої Людини-Павука. Дізнавшись правду, Анна Марія все ж вирішила залишитися в «Паркер Індастріз». Та вона не знає того, що її вірний помічник кібернетичного походження, Живий Мозок, радо надав притулок свідомості Отто Октавіуса! І той уже давно спостерігає… І вичікує…
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fireclaw |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Середня школа |
| Жанр | Комікси, манга |
| Мова видання | Українська |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Кількість сторінок | 28 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Стан | Новий |
| Рік видання | 2019 |
| Вид палітурки | М'який |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Художник: | Р.Б. Салва |
| Сценарист | Ден Слотт |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 28 |
| Наклад: | 5000 |
| Оригінальна назва: | 2016.10. Amazing Spider-Man Vol 4 #18 Dead Before No More - Part Three: Full Otto |
| Переклад | Сергій Ковальчук |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Розмір | 260х168 мм |
- Ціна: 99 ₴



