-8%

Ательє чаклунських капелюхів (Coloring book / Розмальовка)
270 ₴
249 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 827-25-72
київстар
viber- +380 (96) 375-99-33київстар viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчини двері у світ, де магія народжується з уяви.
“Наша ідеа” дарує можливість опинитися поруч із Коко та її подругами й створити власну версію чарівного ательє. Тут відьми, фантастичні істоти, давні закляття й місця, сповнені таємниць. Кожен малюнок — це запрошення до подорожі, де ти сам вибираєш кольори, настрій та атмосферу. Ця книга — не просто розмальовка. Це нагода доторкнутися до улюбленої історії та стати її співавтором.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nasha idea |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Класична розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Папір |
| Використання | Одноразове |
| Спосіб розфарбовування | Олівцями |
| Кількість картинок | 30 і більше |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Нове |
| Тип паперу | Офсетна |
| Мова видання | Український |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 60 |
| Перегляд палітурки | М' який |
| Рік видання | 2025 |
| Ілюстрації | Чорно-білі |
| Обкладинка | М'яка обкладинка |
| ISBN | ??? |
| Жанр | Комікси, манґа |
| Формат | |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліцензія: | Kodansha |
| Оригінальна назва: | --- |
| Переклад | --- |
| Вікове обмеження | 8+ |
| Видавництво | Nasha idea |
| Розмір | ??? |
| Автор: | --- |
| Художник: | --- |
| Наклад: | ??? |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




