“Маленький принц” – повість із відтінком казки, яка зачарувала мільйони юних і дорослих читачів у всьому світі. На її створення французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері надихнула його професія авіатора. Якось після вимушеної посадки літака в пустелі Сахара зі сну пілота розбудив незвичайний загадковий хлопчик, який прилетів на Землю з астероїда B-612. На своїй далекій планеті, завбільшки з будинок, Маленький принц має три вулкани та дивовижну троянду. Подорожуючи, він пізнає Всесвіт, у якому зустрічає дивних дорослих. Мила розповідь про Маленького принца поєднує дитячий та дорослий світогляди. Вона розкриває філософський зміст сенсу життя та його вічних цінностей: любові, дружби, вірності, обов’язку.
Культовий твір Сент-Екзюпері набуває нового дихання завдяки неповторній візуальній мові Жоанна Сфара. Його адаптація, водночас, сповнена поетичною
силою та емоціями оригіналу. Маленький принц, в образі хлопчика з широко відкритими очима, спонукає зануритися у світ безсмертної казки і давніх шанувальників, і тих, хто переживає її вперше.
Жоанн Сфар – один із найпопулярніших сучасних авторів мальопису в Європі. Французький митець – володар престижних премій імені Айснера і Рене Ґосінні. Його мальопис “Маленький принц” визнаний кращою книгою 2008 року на Міжнародному фестивалі мальопису (фр. Bande Dessinée) в Ангулемі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2020 |
| Жанр | Комікси, манга |
| Кількість сторінок | 112 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | ------ |
| Ліцензія: | ------ |
| Оригінальна назва: | Le Petit Prince |
| Переклад | Ярема Кравець |
| Розмір | 220х293 мм |
| Сценарист | Антуан Де Сент-Екзюпері, Жоанн Сфар |
| Наклад: | ??? |
| Художник: | Жоанн Сфар |
| Основні | |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетна |
| Перегляд палітурки | Твердий |
| Вага | 686 г |
- Ціна: 200 ₴





