«Буря Весни народів зірвалася 13 марта 1848 року у столиці австрійської імперії – Відні та одразу перенеслася до Галичини. Серед людності зростав запал до повстання, нечуваного в історії Львова. На цитаделі набиті гармати були націлені на ратуш. Роздразнення змагалося. Всі почували, що мусить прийти до вибуху. Стало се 1 листопада 1848 року. Сей пам’ятний день для Львова починався вже з ранку. Ратуш розсипався в розвалини від гарматних куль та палав огнищем. Ціле середмістя було як пекло. Крик, писк, біготня, тріск меблів, викидуваних на вулицю, гойкання гвардіяків, ремісників і всякого дрібного люду, що робив барикади.
Ці розбурхані хвилі революційного руху внесли неспокій і заколот у тихе, самітне життя канцеляриста Степана Калиновича… Барикади у Львові, і він, найвірніший цісарський підданий, також причинився хоч одним полінцем до сеї революційної будови! Чого вони хочуть, за що б’ються, на що надіються? Він ніколи не розумів революційного запалу, а тепер найменше. Чув лише, що для нього нема виходу, що він тут немов у клітці. Але як звідси драпнути на волю?»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2017 |
| Жанр | Комікси, манга |
| Кількість сторінок | 64 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | ------ |
| Ліцензія: | ------ |
| Оригінальна назва: | ------ |
| Переклад | ------ |
| Розмір | 210х290 мм |
| Сценарист | Іван Франко, Кирило Горішний. |
| Наклад: | ??? |
| Художник: | Міхай Тимошенко |
| Основні | |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетна |
| Перегляд палітурки | Твердий |
| Вага | 374 г |
- Ціна: 250 ₴



