Усі ми сотверені із праху та у нього повернемось, по тому як завершиться наш вік людський. Та чи одвічна та правда, що глаголять нам книги вічного життя чи це лиш слова кого із кобзарів великої дороги?
Бурі мечів, клекотіння помсти та почвари на кожному кроці не за втіленням, а духом. Жахіття лісу, морок життя та магія, що чинить дивні діяння — все це і є «В Землю».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2018 |
| Жанр | Комікси, манга |
| Кількість сторінок | 32 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | ------ |
| Ліцензія: | ------ |
| Оригінальна назва: | ------ |
| Переклад | ------ |
| Розмір | 165х235 мм |
| Сценарист | Ігор Штанько |
| Наклад: | 1000 |
| Художник: | Ілля Чеботар |
| Основні | |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетна |
| Перегляд палітурки | М' який |
| Вага | 74 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴





