«Троє проти Зла» — сихівський-фентезі-комікс-телефонний довідник. Це історія про двох друзів, які змушені потрапити в паралельний світ, щоб врятувати свого третього одного. Там їх чекають посередні події.
«Троє проти Зла» — сихівський-фентезі-комікс-телефонний довідник. Це історія про двох друзів, які змушені потрапити в паралельний світ, щоб врятувати свого третього одного. Там їх чекають посередні події.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA Comix |
| Країна виробник | Україна |
| Рік видання | 2017 |
| Жанр | Комікси, манга |
| Кількість сторінок | 148 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікове обмеження | ------ |
| Ліцензія: | ------ |
| Оригінальна назва: | ------ |
| Переклад | ------ |
| Розмір | 158х217 мм |
| Сценарист | Ярослав Fudjack (Ярослав Світ) |
| Наклад: | 2 000 |
| Художник: | Ярослав Fudjack, Тарас Ярмусь. |
| Основні | |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетна |
| Перегляд палітурки | Твердий |
| Вага | 384 г |