Пригоди невгамовного тріо продовжуються!
Ян Аранілл – нащадок славетного роду драконоборців Варлієдартів. Разом з його сестрою, кмітливою винахідницею Мірвою, та завзятим другом на ім’я Ґмор вони вирушають назустріч нескінченним пригодам, щоб зупинити страшного і кровожерливого архімага, знаного як Ляльковод.
Дивні чутки повзуть околицями «Срібної Долини»! Подейкують, що з останніми променями сонця якесь містичне кровожерливе чудовисько виповзає зі свого лігва і розорює навколишні ферми. А наші юні герої не звикли сидіти без діла. І поки мирні мешканці й носа бояться висунути зі своїх домівок, відважна трійця готується до нової, смертельно небезпечної місії! Та цього разу не все так просто. Взяти до рук меча – найшвидший і найлегший спосіб вирішення проблем, та це не значить, що він є найбільш правильним.
Розсудливість і добре серце – ось, що відрізняє справжнього воїна від звичайного вбивці. Але що оберуть наші герої? Покластись на холодний розум чи прислухатись до глибин свого серця?
Приєднуйся і дізнайся!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Год издания | 2018 |
| Жанр | Фентези |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вікове обмеження | 7+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Язык | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Dragonero Adventures №3 Il demone alato |
| Переклад | Анастасія Гладченко |
| Размер | 210х148 мм |
| Сторінки: | 32 |
| Сценарист | Лука Барб'єрі |
| Тираж: | 1000 |
| Художник: | Мануель Браккі |
| Основные | |
| Вид переплета | Мягкий |
- Цена: 40 ₴




