Авантюри героїчної трійці тривають! Не пропустіть найцікавіше з фентезійного світу Драгонеро…
У четвертому випуску «Пригод Драгонеро» на вас чекають аж дві історії: продовження пригод друзів у Лігві Ґоблінів та міні-історія «Тренування Яна», що розповідає про повсякденне життя героїв і дає шанс пізнати їхній світ зовсім з іншого боку. Навіть коли Ян, Мірва та Ґмор відпочивають від пошуків утрачених частин чудернацької книги, вони завжди знайдуть, чим себе зайняти.
Мірва з дідусем Еріоном підготували для Яна сюрприз – справжній шедевр машинної інженерії. І тепер Ян має кинути виклик своїм силам і витримці та пройти небезпечні випробування, щоб отримати заповітну винагороду – найцінніший скарб Варлієдартів!
Приєднуйтеся до пригод відважного тріо, щоб побачити все на власні очі!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Год издания | 2018 |
| Жанр | Фентези |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Язык | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Dragonero Adventures №2 Nella tana dei goblin |
| Переклад | Анастасія Гладченко |
| Размер | 210х148 мм |
| Сторінки: | 32 |
| Сценарист | Стефано В'єтті |
| Тираж: | 1000 |
| Художник: | Антонелла Платано, Вінченцо Ріккарді. |
| Основные | |
| Вид переплета | Мягкий |
- Цена: 40 ₴




