Ще більше “Пригод Драгонеро” від Fireclaw Ukraine!
Юні герої повертаються у третьому випуску “Пригод Драгонеро”! Що на них чекає цього разу?
Ян Аранілл – нащадок славетного роду драконоборців Варлієдарто. Разом з його сестрою, кмітливою винахідницею Мірвою, та завзятим другом на ім’я Ґмор вони вирушають назустріч нескінченним пригодам, щоб зупинити страшного і кровожерливого архімага, знаного як Ляльковод.
Спустившись до печери, наша відважна трійця натрапила на ще одного мага на ім’я Албен. Як виявилося, він шкільний друг Нінсея та давній знайомий дідуся Мірви та Яна! Колись давно, разом із чаклунами Магічного Братства, Албену вдалося ув’язнити Ляльковода в потойбіччі. Але цього недостатньо, щоб зупинити його назавжди. Героям потрібно віднайти втрачені частини могутнього артефакту – книги, яка і є ключовим елементом до остаточної перемоги над архімагом. Тепер друзі вирушають до лігва ґоблінів, щоб віднайти втрачені частини книги і не дати лиходію вибратися зі свого ув’язнення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Год издания | 2018 |
| Жанр | Фентези |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Язык | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Dragonero Adventures №2 Nella tana dei goblin |
| Переклад | Анастасія Гладченко |
| Размер | 210х148 мм |
| Сторінки: | 32 |
| Сценарист | Стефано В'єтті |
| Тираж: | 5000 |
| Художник: | Антонелла Платано |
| Основные | |
| Вид переплета | Мягкий |
- Цена: 30 ₴




