БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
(при покупці 4 синглів, або будь-якої книги)
Orlando (випуск 1)
Жанр фентезі, яким ми знаємо його сьогодні, з’явився завдяки трьом поемам, написаним в період між раннім середньовіччям та епохою Відродження.Саме вони надихнули нас на створення цього коміксу. Пригоди Орландо не втратили свого величчя і в сучасному трактуванні. Тут є смерть і порятунок, кохання втрачене, і знайдене знову, зрада і вірність, магічна зброя і подарунки богів, і вчинки, гідні нагород та прославлянь.
#1 Ронсевальська ущелина
Від самого народження Орландо судилося стати паладином світла, великим героєм. Тут починається його подорож. Він був дитям, народженим в коханні, але коли почалась війна, змушений був пристати до війська. На нього чекають випробування, дружба, зрада й криваві битви.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2017 |
| Жанр | Ужасы |
| Количество страниц | 44 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Вікове обмеження | 12+ (ENG) / 12+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Orlando #1. Roncesvale Pass |
| Переклад | ------ |
| Сторінки: | 44 |
| Сценарист | Едвард Блейд |
| Тираж: | ??? |
| Художник: | Ілля Угнівенко |
| Формат | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 16.8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Язык | Українська |
| Размер | 260х168 мм |
- Цена: 50 ₴




