БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
(при покупці 5 синглів, або будь-якої книги)
Місце дії цього коміксу – альтернативний всесвіт Вікторіанської епохи. В ньому можна зустріти зомбі, перевертнів та злих духів. Тут відбуваються гонитви за вампірами, переслідують невідомі жахіття, та бродять монстри із давніх легенд. Смерть тому, хто наважиться кинути виклик ночі.
Це історія шекспірівських Ромео та Джульєтти, що розгортається вже після їхньої смерті…
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2017 |
| Количество страниц | 44 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 16.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вікове обмеження | 16+ (ENG) / 16+ (UKR) |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Язык | Українська |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Оригінальна назва: | Call Me Kate #1. Romeo and Juliet - Rising Love |
| Переклад | ------ |
| Размер | 260х168 мм |
| Сторінки: | 44 |
| Сценарист | Едвард Блейд |
| Тираж: | ??? |
| Художник: | Олександр Порошин, Анастасія Єпіфанова, Юрій Яворик |
| Основные | |
| Жанр | Ужасы |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴




