
Spider-Man. Людина павук №23
59 ₴
- Готово к отправке
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №23.
Змова клонів (5/10). Частина 5. Диявол в овечій шкурі
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Віднедавна фармацевтична компанія “Новий Ти" почала пропонувати дивовижне зцілення всім, кого не могла врятувати традиційна медицина. Та коли на одному пацієнті в Пітера Паркера спрацювала Павуча чуйка, він вирішив, що ситуація заслуговує ретельнішого вивчення, мацаками Дивовижної Людини-павука! І Пітер накопав там таке, що аж волосся сивіє! Виявляється, компанією потайки керував Шакал – давній ворог Людини-павука. За допомогою своєї технології він місяцями повертав до життя вірних друзів і затятих ворогів Пітера! І от скажіть, нащо б йому це здалося?! А тим часом Каїн Паркер, один з найперших клонів Шакала, зробив іще жахливіше відкриття – усе, що робив Шакал у “Новий Ти", відбувалось на всіх варіаціях Землі, по всьому Мультивсесвіту. І після процедур компанії всі її пацієнти перетворювались на зомболиких почвар, заражених препаскудною інфекцією. Разом із Ґвен Стейсі з Землі-65 Пітер розробив план дій, необхідних для того, щоб зупинити Шакала, і Ґвен декілька тижнів зливала йому різну інформацію з лабораторій «Новий Ти». Та коли її викрили, через необережність Павуччо, їм не залишилось нічого, крім як тікати, рятуючи свої життя!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fireclaw |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Средняя школа |
| Жанр | Комиксы, манга |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 28 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2020 |
| Вид переплета | Мягкий |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Длина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Художник: | Джим Чонг |
| Сценарист | Ден Слотт |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 28 |
| Тираж: | 3 000 |
| Оригінальна назва: | 2017.02. Dead No More: The Clone Conspiracy #3. |
| Переклад | Сергій Ковальчук |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Размер | 260х168 мм |
- Цена: 59 ₴



