
Spider-Man. Людина павук №20
59 ₴
- Готово к отправке
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №20.
Змова клонів (2/10). Частина 2. Кращий за Людину-павука
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Від самого дитинства альтер-его Пітера завдавало йому чимало клопотів, що часом негативно впливало на його роботу і змушувало нехтувати особистим життям. Та за останній рік Пітер став успішно працювати в якості президента своєї власної технологічної компанії – «Паркер Індастріз». Але для Людини-Павука починаються цікаві часи - мертві повертаються до життя! Отто Октавіус, Френсін Фрай та навіть Ґвен Стейсі!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fireclaw |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Средняя школа |
| Жанр | Комиксы, манга |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 24 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2019 |
| Вид переплета | Мягкий |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Длина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Художник: | Джузеппе Камунколі |
| Сценарист | Ден Слотт, Крістос Ґейдж. |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 28 |
| Тираж: | 3 000 |
| Оригінальна назва: | 2016.12. Amazing Spider-Man Vol 4 #20 Spider-Man's Superior |
| Переклад | Сергій Ковальчук |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Размер | 260х168 мм |
- Цена: 59 ₴



