
Spider-Man. Людина павук №18
99 ₴
- Готово к отправке
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №18.
Перш ніж повстати з мертвих (4/4). Частина 4. Зміна настрою.
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Нещодавно Джей Джеймсон, чоловік тітки Мей і батько Йони Джеймсона, потрапив до лікарні у критичному стані, де він наразі бореться за своє життя. А тим часом на арені з’явилась нова фармацевтична компанія «Новий Ти». Вони обіцяють дивовижне зцілення за допомогою ультрасучасних технологій і запропонували цю процедуру Джею, однак Пітер поставився до цього скептично. Ніхто не знає того, що насправді цією компанією потайки керує Шакал. Він уклав список найзапекліших ворогів Людини-павука. Та що гірше, його вплив проник і в родину Пітера Паркера, коли Йона Джеймсон дізнався про те, що «Новий Ти» повернула до життя його дружину Марлу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fireclaw |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Средняя школа |
| Жанр | Комиксы, манга |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 36 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2019 |
| Вид переплета | Мягкий |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Длина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Художник: | Джузеппе Камунколі |
| Сценарист | Ден Слотт |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 36 |
| Тираж: | 5000 |
| Оригінальна назва: | 2016.12. Amazing Spider-Man Vol 4 #19 Dead Before No More - Part Four: Change of Heart |
| Переклад | Сергій Ковальчук |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Размер | 260х168 мм |
- Цена: 99 ₴



