
Spider-Man. Людина павук №16
99 ₴
- Готово к отправке
- +380 (96) 375-99-33київстар viber
Spider-Man. Людина павук №16.
Перш ніж повстати з мертвих (2/4). Частина 2. Іскра життя
Через активну діяльність Пітера Паркера його альтер-его, Дивовижна Людина-Павук, мусить дедалі частіше відбивати напади нових, смертельно небезпечних ворогів. Павуччо рятує людей в усьому світі, а у вирі нових загроз повилазили зі своїх дір і давні затяті вороги Паркера.
Вже багато місяців Пітер Паркер живе подвійним життям: генерального директора великої технологічної корпорації «Паркер Індастріз» і дивовижної Людини-Павука. І це залишило величезну діру в житті Пітера: він не мав часу на своїх близьких. Сталося нещастя: Джей, чоловік тітки Мей, занедужав. Пітеру запропонували одну операцію, яка б могла вилікувати Джея, але вона дуже сумнівна. Паренр вивчає документи «Новий Ти Технолоджіс» і дивується неймовірним результатам лікарів. Тим не менш, він ще не знає, що трансплантування - це далеко не все, чим займається ця компанія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fireclaw |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Средняя школа |
| Жанр | Комиксы, манга |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 28 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2019 |
| Вид переплета | Мягкий |
| Формат | |
| Ширина | 17 мм |
| Длина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Художник: | Р.Б.Сілва |
| Сценарист | Ден Слотт |
| Ліцензія: | Fireclaw |
| Обкалдинка: | М'яка |
| Сторінки: | 28 |
| Тираж: | 5000 |
| Оригінальна назва: | 2016.10. Amazing Spider-Man Vol 4 #17 Dead Before No More - Part Two: Spark of Life" |
| Переклад | Сергій Ковальчук |
| Вікове обмеження | 12+ (UKR) |
| Размер | 260х168 мм |
- Цена: 99 ₴



