
270 ₴
249 ₴
Відчини двері у світ, де магія народжується з уяви.
“Наша ідеа” дарує можливість опинитися поруч із Коко та її подругами й створити власну версію чарівного ательє. Тут відьми, фантастичні істоти, давні закляття й місця, сповнені таємниць. Кожен малюнок — це запрошення до подорожі, де ти сам вибираєш кольори, настрій та атмосферу. Ця книга — не просто розмальовка. Це нагода доторкнутися до улюбленої історії та стати її співавтором.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nasha idea |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Классическая раскраска |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Материал | Бумага |
| Использование | Одноразовое |
| Способ раскрашивания | Карандашами |
| Количество картинок | 30 и более |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 60 |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2025 |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Обложка | Мягкая обложка |
| ISBN | ??? |
| Жанр | Комиксы, манга |
| Формат | |
| Ширина | 25 см |
| Длина | 25 см |
| Высота | 1 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Ліцензія: | Kodansha |
| Оригінальна назва: | --- |
| Переклад | --- |
| Вікове обмеження | 8+ |
| Видавництво | Nasha idea |
| Размер | ??? |
| Автор: | --- |
| Художник: | --- |
| Наклад: | ??? |