Ода до читацтва!
Чарівні комікси з цієї збірки показують, як це — бути залюбленими в книжки, книжечки, книжульки! А ще — книгарні! Й бібліотеки теж!
«Книжки – то любов» – книжка-подарунок для всіх, хто обожнює аромат друкарської фарби, годинами полює на справжні скарби серед полиць і залюбки поринає в нові світи, спорядившись лише чаєм і зручною ковдрою. У коміксах Деббі Тан думки й звички книголюбок та книголюбів відображені кумедно і правдиво.
Деббі Тан – коміксистка й ілюстраторка з Бірмінґему, що в Англії. Вона малює й пише про буденне життя, а також про свою любов до чаю і книжок. Комікси Деббі мають широку аудиторію у світі. Її збірка коміксів про інтровертність «Тиха дівчина у гучному світі» також нещодавно вийшла в українському перекладі.
5 причин прочитати цю книгу:
- Комікс «Книжки – то любов» – номінант Goodreads Choice Award у категорії графічні романи та комікси (2019).
- У ТОП-100 бестелерів Amazon у категорії книжки про книжки та читання.
- «Твори Тан прекрасно вловлюють радості книголюба: аромат нової книжки, відвідини нової книгарні, далекі краї, куди книжки можуть тебе перенести... Це чарівне і приємне читання, в якому книголюби з усього світу знайдуть себе», – Bookish.
- «Комікси Тан зрезонують книголюбам звідусіль, викликаючи в них сміх, похитування голови, а ще спонуку глянути на власні книжкові полиці з легкою усмішкою. Книжкові черв’яки відчують, що їх помічають, визнають, оцінюють і люблять», – Book Riot.
- «Якщо ви шукаєте грайливу, захопливу книжку, що викликає усмішку, для себе чи іншого книголюба, ви її знайшли – це “Книжки – то любов” Деббі Тан», – Sweatpants & Coffee.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво "РМ" |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Комиксы, манга |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 144 |
| Год издания | 2024 |
| ISBN | 978-617-8373-43-6 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Художник: | Деббі Тан |
| Сценарист | Деббі Тан |
| Ліцензія: | Andrews McMeel Publishing |
| Обкалдинка: | Тверда |
| Сторінки: | 144 |
| Оригінальна назва: | (2019) Book Love [Deborah Tung] |
| Переклад | Марина Дубина |
| Вікове обмеження | --- |
| Наклад: | 2 000 |
| Розмір: | 225х268х14 |
| Основные | |
| Вес | 643 г |
| Высота | 225 мм |
- Цена: 500 ₴






