«Троє проти Зла» — сихівський-фентезі-комікс-телефонний довідник. Це історія про двох друзів, які змушені потрапити в паралельний світ, щоб врятувати свого третього одного. Там їх чекають посередні події.
«Троє проти Зла» — сихівський-фентезі-комікс-телефонний довідник. Це історія про двох друзів, які змушені потрапити в паралельний світ, щоб врятувати свого третього одного. Там їх чекають посередні події.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UA Comix |
| Страна производитель | Украина |
| Год издания | 2017 |
| Жанр | Комиксы, манга |
| Количество страниц | 148 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вікове обмеження | ------ |
| Ліцензія: | ------ |
| Оригінальна назва: | ------ |
| Переклад | ------ |
| Размер | 158х217 мм |
| Сценарист | Ярослав Fudjack (Ярослав Світ) |
| Тираж: | 2 000 |
| Художник: | Ярослав Fudjack, Тарас Ярмусь. |
| Основные | |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вид переплета | Твердый |
| Вес | 384 г |